Личный кабинет
Почта/Логин:

Ваш пароль:

Введите число с картинки
Проверочный код
Регистрация
Восстановить пароль
Наш опрос
Я передаю показания

С регистрацией через сайт
Без регистрации через сайт
По телефону
SMS сообщением
Не передаюРезультаты
Другие опросы

Ответов 7786
x

Новости


ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДЛЯ АБОНЕНТІВ З ВОДОЛІЧИЛЬНИКАМИ!!!

Витрати води згідно показань приладів обліку води будуть вважатися достовірними даними та будуть використані для проведення розрахунку за спожиту воду тільки при наявності у споживача акту розпломбування лічильників води, наданий контролером відділу збуту ТОВ “ТАУН СЕРВІС” перед повіркою лічильників води на переносній або стаціонарній установці, та акту опломбування їх, після отримання споживачем Свідоцтва про повірку робочого засобу вимірювальної техніки та наданням його до відділу збуту, яким встановлюється факт, що метрологічні характеристики засобів обліку води не виходять за допустимі межі і лічильники води визнаються придатними для використання у комерційному обліку. У разі відсутності акту розпломбування лічильників води у споживача, показання лічильників води не є достовірними. Тому, кількість використаної води за термін відсутності засобу обліку (але не більше 2 -х місяців) визначається за  середньодобовою витратою за попередні  два розрахункові місяці. Після закінчення зазначеного терміну, подальше визначення обсягів водоспоживання здійснюється за нормами  споживання. (на підставі Закону України від 11.02.1998№ 113/98-ВР”Про метрологію та метрологічну діяльність”, Постанови Кабінету Міністрів від 21.07.2205р. № 630, Наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.06.2008р. № 190).

Подробнее | 06-02-2015


Дополнительная функция в Личном кабинете.

Добавлена возможность отключения неактуального акта из личного кабинета.

Подробнее | 25-01-2013


Оплата услуг водоснабжения и водоотведения при помощи системы WebMoney!

Теперь жители города Северодонецка могут оплачивать услуги водоснабжения и водоотведения с использованием платёжной системы WebMoney. Для этого Вам достаточно зайти на сайт www.town.lg.ua в раздел  «Оплата услуг online ». Оплата за WMU осуществляется без дополнительных комиссий!      

Подробнее | 25-10-2012


Шановні абоненти!!!

Адміністрація ТОВ «ТАУН СЕРВІС» доводить до Вашого відома, що у зв'язку з перейменуванням вулиці Заводської у вулицю Богдана Ліщини згідно рішення Сєвєродонецької міської ради № 1039 від 27.10.2011 р., ТОВ «ТАУН СЕРВІС» внесло відповідні зміни в Установчі документи 18.10.2012р., змінивши юридичну адресу.

Подробнее | 24-10-2012


Оплата услуг водоснабжения и водоотведения через Интернет с помощью платёжной системы WebMoney или через терминалы

Теперь жители города Северодонецка могут оплачивать услуги водоснабжения и водоотведения с использованием платёжной системы WebMoney.

Подробнее | 16-08-2012


Оплата услуг водоснабжения и водоотведения через Интернет, платежными картами VISA и MasterCard, без дополнительной комиссии!

Теперь Вы сможете оплатить услуги для населения по водоснабжению и водоотведению у нас на сайте через сеть приема платежей «Приват Банка».

Подробнее | 03-08-2012Назад