Личный кабинет
Почта/Логин:

Ваш пароль:

Введите число с картинки
Проверочный код
Регистрация
Восстановить пароль
Наш опрос
Я передаю показания

С регистрацией через сайт
Без регистрации через сайт
По телефону
SMS сообщением
Не передаюРезультаты
Другие опросы

Ответов 11723
x
Главная>Информация>Відключення від мереж централізованого опалення (та постачання гарячої води багатоквартирних будинків з ініціативи споживачів)

Відключення від мереж централізованого опалення (та постачання гарячої води багатоквартирних будинків з ініціативи споживачів)


(назва розділу із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 31.10.2007 р. N 1268)

24. Споживачі можуть відмовитися від отримання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води.

(пункт 24 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 31.10.2007 р. N 1268)

25. Відключення споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води здійснюється у порядку, що затверджується центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства.

(абзац перший пункту 25 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 31.10.2007 р. N 1268)

Самовільне відключення від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води забороняється.

26. Відключення споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води здійснюється у разі, коли технічна можливість такого відключення передбачена затвердженою органом місцевого самоврядування відповідно до Закону України "Про теплопостачання" схемою теплопостачання, за умови забезпечення безперебійної роботи інженерного обладнання будинку та вжиття заходів щодо дотримання в суміжних приміщеннях вимог будівельних норм і правил з питань проектування житлових будинків, опалення, вентиляції, кондиціонування, будівельної теплотехніки; державних будівельних норм з питань складу, порядку розроблення, погодження та затвердження проектної документації для будівництва, а також норм проектування реконструкції та капітального ремонту в частині опалення.

(пункт 26 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 31.10.2007 р. N 1268)

27. Витрати, пов'язані з відключенням від мережі централізованого опалення та постачання гарячої води, а також встановленням індивідуальних (автономних) систем опалення, відшкодовуються споживачами відповідно до калькуляції, складеної виконавцем.

(пункт 27 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 31.10.2007 р. N 1268)

28. Споживачі, які встановили у квартирі багатоквартирного будинку індивідуальні (автономні) системи опалення, оплачують послуги з централізованого опалення місць загального користування будинку відповідно до методики, що затверджується центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства.
Відключення від мереж централізованого опалення (та постачання гарячої води багатоквартирних будинків з ініціативи споживачів)
Эта информация опубликованна 29-09-2011 и прочитанна 4133 раз.


Назад