Личный кабинет
Почта/Логин:

Ваш пароль:

Введите число с картинки
Проверочный код
Регистрация
Восстановить пароль
Наш опрос
Я передаю показания

С регистрацией через сайт
Без регистрации через сайт
По телефону
SMS сообщением
Не передаюРезультаты
Другие опросы

Ответов 11723
x
Главная>Информация>ШАНОВНІ АБОНЕНТИ!

ШАНОВНІ АБОНЕНТИ!   На підставі наданої Управлінням праці та соціального захисту населення інформації ТОВ “ТАУН СЕРВІС” повідомляє наступне.

   Згідно п.15 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995р. № 848 (в редакції ПКМУ від 22.09.1997р. № 1050 зі змінами та доповненнями), громадяни, яким призначено субсидію, зобов’язані щомісячно сплачувати вартість фактично спожитої послуг із урахуванням розміру призначеної субсидії. У разі коли вартість фактично використаної послуги менша обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість. Сума субсидії, яка структурними підрозділами з питань соціального захисту населення було переказано на рахунки виконавців житлово-комунальних послуг для оплати їх вартості в розмірі соціальних нормативів і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, зараховується виконавцем як оплата послуг, у тому числі обов’язкової частки платежу домогосподарства, на наступні розрахункові періоди.
   Громадянам, які проживають у приватних будинках, квартирах чи кімнатах, субсидія надається шляхом перерахування коштів на рахунок підприємств, що надають комунальні послуги.
     Іншого чинним законодавством не передбачено.

     Також просимо звернути увагу на наступне.

  Згідно п.20 Положення, субсидія припиняється за поданням житлово-експлуатаційних організацій, що надають житлово-комунальні послуги, якщо громадянин не сплачує відповідну частку житлово-комунальних послуг, за винятком випадків, пов’язаних із затримкою виплати заробітної плати, пенсії, тощо, яка підтверджується відповідними документами, - з місяця, в якому надійшло таке подання. Після припинення субсидії, громадянин набуває право на її призначення на наступний період після подання документів, що підтверджують погашення заборгованості, яка виникла за період отримання субсидії.

ШАНОВНІ АБОНЕНТИ!
Эта информация опубликованна 10-03-2017 и прочитанна 1155 раз.


Назад