Личный кабинет
Почта/Логин:

Ваш пароль:

Введите число с картинки
Проверочный код
Регистрация
Восстановить пароль
Наш опрос
Я передаю показания

С регистрацией через сайт
Без регистрации через сайт
По телефону
SMS сообщением
Не передаюРезультаты
Другие опросы

Ответов 8502
x
Главная>Информация>Новости>ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДЛЯ АБОНЕНТІВ З ВОДОЛІЧИЛЬНИКАМИ!!!

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДЛЯ АБОНЕНТІВ З ВОДОЛІЧИЛЬНИКАМИ!!!


ДО УВАГИ АБОНЕНТІВ З ВОДОЛІЧИЛЬНИКАМИ!!!

Засіб обліку води споживач послуги з централізованого водопостачання та водовідведення встановлює з метою обліку споживання ним питної води та з метою заощадження власних коштів по відношенню до нормованого (розрахункового) споживання питної води. 

Витрати води згідно показань приладів обліку води будуть вважатися достовірними даними та будуть використані для проведення розрахунку за спожиту воду тільки при наявності у споживача акту розпломбування лічильників води, наданий контролером відділу збуту ТОВ “ТАУН СЕРВІС” перед повіркою лічильників води на переносній або стаціонарній установці, та акту опломбування їх, після отримання споживачем Свідоцтва про повірку робочого засобу вимірювальної техніки та наданням його до відділу збуту, яким встановлюється факт, що метрологічні характеристики засобів обліку води не виходять за допустимі межі і лічильники води визнаються придатними для використання у комерційному обліку.

У разі відсутності акту розпломбування лічильників води у споживача, показання лічильників води не є достовірними. Тому, кількість використаної води за термін відсутності засобу обліку (але не більше 2 -х місяців) визначається за  середньодобовою витратою за попередні  два розрахункові місяці. Після закінчення зазначеного терміну, подальше визначення обсягів водоспоживання здійснюється за нормами  споживання.

(на підставі Закону України від 11.02.1998113/98-ВР”Про метрологію та метрологічну діяльність”, Постанови Кабінету Міністрів від 21.07.2205р. № 630, Наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.06.2008р. № 190).

    У В А Г А !!!

Інформація абонентам ТОВ “ТАУН СЕРВІС”

На підставі Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» періодична повірка, обслуговування та ремонт, у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж водолічильників (що перебувають у власності фізичних осіб, які не є суб'єктами підприємницької діяльності) результати вимірювань якими використовується для здійснення розрахунків за спожиту для побутових потреб воду, здійснюються за рахунок підприємств та організацій, що надають послуги з водопостачання. 

Відповідно до п. 5.10 «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України»,затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.06.2008 №190 «Засоби обліку в місцях їх приєднання до трубопроводів повинні бути опломбовані і захищені від несанкціонованого втручання в їх роботу… Неопломбовані засоби обліку до експлуатації не допускаються».

Порядок повірки засобів обліку води

(при будь-якому обраному абонентом способу послуги):

1) абоненту особисто потрібно зробити заяву у відділі збуту ТОВ “ТАУН СЕРВІС” (1 поверх адміністративної будівлі) на розпломбування водолічильників для проведення повірки”;

2) зняти водолічильники та здати їх на повірку до водомірної майстерні;

3) встановити водолічильники після проведення повірки;

4) зробити заяву у відділі збуту ТОВ “ТАУН СЕРВІС” (1 поверх адміністративної будівлі) для опломбування водолічильників.

5) під час опломбування водолічильника контролеру відділу збуту ТОВ “ТАУН СЕРВІС” необхідно надати Свідоцтво про повірку робочого засобу вимірювальної техніки.

Вартість виконання послуг неосновного виду діяльності (додаткових) визначається відповідно до калькуляції витрат підприємства, затверджених у встановленому законом порядку.


Відділ збуту ТОВ “ТАУН СЕРВІС”
ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДЛЯ АБОНЕНТІВ З ВОДОЛІЧИЛЬНИКАМИ!!!
Эта информация опубликованна 06-02-2015 и прочитанна 1429 раз.


Назад