 |
|
Про зміну тарифу на послуги з водопостачання для населення |
|
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
ПОСТАНОВА
- 10.02.2012 року №106 м.Київ
Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання
ТОВ “ТАУН СЕРВІС”.
Відповідно до Законів України “Про питну воду та питне водопостачання”, “Про державне регулювання у сфері комунальних послуг”, постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги” та Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 17.03.2011 № 243, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг
ПОСТАНОВЛЯЄ:
-
1. Установити Товариству з обмеженою відповідальністю “ТАУН СЕРВІС” тарифи:
-
а) на послуги з централізованого водопостачання:
-
для потреб населення — 1,96 грн за 1 куб.м (без ПДВ).
-
2. Ця постанова набирає чинності з 1 березня 2012 року.
-
Голова Комісії В.Саратов
-
______________________________________________________________________________
- ТОВ “ТАУН СЕРВІС” інформує, що з 01.03.2012 року змінюється вартість послуг з централізованого водопостачання для потреб населення (згідно Постанови №106 від 10.02.2012 року НАЦІОНАЛЬНАЯ КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ).
|
Про зміну тарифу на послуги з водопостачання для населення Эта информация опубликованна 14-02-2012 и прочитанна 501 раз.
Назад |
|
|